Преодоление кризиса с психологом. Консультация психолога Дмитрия Савицкого.   Консультація психолога Дмитра Савицького

Консультація психолога Дмитра Савицького

Коли звертатися до психолога? Це залежить від конкретної ситуації та потреб людини. Однак є кілька обставин, коли похід до психолога може бути особливо корисним:

  • Емоційні труднощі: Якщо ви стикаєтеся з надмірним стресом, тривожністю, депресією або іншими емоційними труднощами, консультація з психологом може допомогти вам зрозуміти причини та навчити ефективних стратегій подолання труднощів.
  • Міжособистісні проблеми: Коли виникають труднощі у стосунках з оточуючими, у сім’ї або на роботі, психолог може допомогти вам розібратися в складних ситуаціях, поліпшити навички спілкування та розв’язати конфлікти.

  • Особистісний розвиток: Якщо ви прагнете особистісного зростання, пізнання себе, розвитку навичок управління стресом або поліпшення загального благополуччя, психолог може запропонувати підтримку і напрямок.

  • Кризові ситуації: Втрата близької людини, травматичні події або інші кризові ситуації можуть викликати сильні емоції та вимагати професійної допомоги для справляння з ними.

  • Професійні труднощі: У разі труднощів на роботі, занепокоєння з приводу професійного розвитку або проблем із міжособистісними стосунками в робочому середовищі, психолог може допомогти знайти конструктивні рішення.

  • Сімейні проблеми: Психологічна допомога може бути цінною під час розв’язання сімейних конфліктів, виховних труднощів або підтримки в періоди сімейних змін.

    Важливо пам’ятати, що звернення до психолога не є ознакою слабкості або нездатності справлятися з проблемами. Навпаки, це прояв турботи про своє психічне здоров’я та готовності працювати над поліпшенням якості свого життя.

Консультація можлива онлайн та офлайн.

Пропонується рухатись крок за кроком. Кожна консультація буде відкривати наступну консультацію. Ви придбаєте одну першу установчу сесію. Перший сеанс (установча сесія) – це завжди одноразова покупка. Установча сесія – знайомство, обговорення, пояснення, очікування результату. На установчій сесії буде зрозуміло чи будимо продовжувати. Тривалість консультації 60-90 хвилин, після кожної сесії домашнє завдання.

Вартість консультації 2000 грн./год.

Консультация психолога Дмитрия Савицкого/ Консультація психолога Дмитра Савицького

Консультація психолога Дмитра Савицького

Допоможу подолати кризову ситуацію у вашому житті, мінімізую психотравмуючий ефект, а також навчу як використовувати кризову ситуацію на благо собі.

Консультація психолога – передача знань для швидкого відновлення до ресурсного стану і підтримка переходу до повноцінного, якісного життя.

Ви вдихнете “свіжого повітря” і ніколи не будете колишніми!

Консультація психолога Дмитра Савицького. Консультация психолога Дмитрия Савицкого

Консультація психолога Дмитра Савицького

Консультація психолога допоможе розв’язати різні життєві ситуації, пов’язані з внутрішніми переживаннями, із соціальними викликами, зі стосунками з протилежною статтю, із протиріччями в сім’ї, із ситуаціями на роботі, з непорозуміннями в дружбі/приязні, з вихованням дітей.
Допоможе зробити кроки до внутрішнього психологічного здоров’я, звільнить від психологічного тягаря, зробить внутрішній і зовнішній світ збалансованим, наповнить енергією бадьорості, навчить відкриватися й переживати життя у всіх його барвах, що зі свого боку зробить вас повноцінними й цілісними в кожному моменті нашого життя.

Відгуки про консультації психолога Дмитра Савицького

Саме вчасно консультації розумієш, що такого психолога я шукала для себе рідної. Тонко відчуває і постійно скеровує на розвиток і привісходження внутрішньої інертності, яку я розвинула поганим ставленням до себе. Дякую Дмитро!)))
Отзыв Ирина Н.
Олена Н.
Терапевт
Поступово склалося розуміння і панічні атаки втратили свою безконтрольність. Жити стало легше і продуктивніше. Відчуваю себе більш гармонійною і результативною. Дякую!
Отзыв Ирина Н.
Ірина К.
Маркетолог
Проблеми, що накопичилися, пішли. Дмитро навчив мене повертається момент і жити повноцінним життям. Хочу висловити величезну повагу і подяку.
Владислав Р.
Підприємець

Консультація психолога Дмитра Савицького